Makki зарядно за лаптоп заместител Laptop Adapter DELL - 19.5V 3.34A 65W 7.4x5.0mm Octagon Rhombus - MAKKI-NA-DL-74
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : MAKKI-NA-DL-74
  • : Аксесоари
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Makki
ЗА:: Dell
МОЩНОСТ: 65 W
ВОЛТАЖ: 19.5 V
АМПЕРАЖ: 3.34 A
БУКСА: 7.4 mm x 5.0 mm Octagon Rhombus